CEO Mesajı

Değerli IPMS Çalışanları, IPMS'in İşverenleri, İş ortaklarımız ve siztemizi ziyaret eden herkes,

IPMS olarak 2010 yılında yola çıkmaya karar vermeden önce geride bıraktığımız yaklaşık 20 yıllık deneyimin ve birikimin sadece belirli şirketlere ya da insanlara değil olabildiğince büyük bir kitleye hitap etmesini hedeflemiştik. Gücümüzü de, geride bıraktığımız 20 yılı aşan süre içerisinde altlarına imza attığımız yol projelerinden, petrol boru hatlarına, petrol ve gaz istasyon ve terminallerinden, barajlara, santrallerden bina inşaatına uzanan değeri milyarlarca doların üzerinde farklı projeleri birer başarı hikayesi olarak yönetmiş olmaktan aldık.

Bize güvenen ve inanan işverenlerimiz sayesinde 2011 yılında toplamı yarım milyar doları aşan, otoyol ve boru hattı projelerinin içerisinde Proje Yönetimi olarak farklı görevlerde rol almayı başardık. Bununla beraber iki kişi olarak başladığımız işlerde toplam personel sayımızı da 15 ler mertebesine çıkarmayı başardık.

İçinde bulunduğumuz 2012 yılı için hedefimiz ise toplam proje portföyümüzü 1 milyar doların üzerine çıkarmak ve mevcut projelerimizin üzerine baraj, petrol hatları vs gibi yeni alanlar eklemekdir. Bununla beraber bir diğer hedefimiz ise uluslararası alanda mevcut ve gelişen proje deneyimimizi birçok yerli yabancı firmanın özellikle Türkiye, Hindistan, BAE, batı Asya ve doğu Avrupa bölgelerinde almayı planladıkları işlerde biraraya getirerek, gerek uluslararası platformda gerekse Türkiye'de yeni oluşumlar, projeler ve başarılar elde etmektir.

Başarı ancak bir ekip olarak çalışmayı becerebilirsek bizimle olabilir, bu yüzden tüm çalışanlarımızla, işverenlerimizle ve bize inananlarla bir ekip ruhu içerisinde her türlü zor şartı Mühendis zekasıyla kolaylaştırarak öncelikle Türkiye'de daha sonra da tüm dünyada başarı hikayelerimizi hep birlikte yazacağımıza gönülden inanıyorum. IPMS olarak sunduğumuz tüm hizmetleri en üst kalitede, uluslararası standartlarda ve en iyi şekilde icra etmekle beraberbiraraya gelinerek üretilecek çözümler konusunda biz RAKİPSİZİZ.

Biz BAŞARI'yı arkamıza alarak çıktığımız bu yolda, bize GÜVEN'en herkesle beraber yürümeye devam ediyoruz ve bu güvene layık olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da adımlarımızı hızlandırırken Başarının GURURU'nu taşıyan takım arkadaşlarımızla birlikteBAŞARI 'yı arayan herkesin arkasında, bu mutluluğu yaşatmak için BİZ olacağız...

Sevgi ve Saygılarımla,
IPMS CEO